zdjęcie

Dr Scott dba o Twój uśmiech!

Dr Scott to marka która pozwala już od najmłodszych lat przekonać się, że mycie zębów nie musi być monotonną czynnością, a profilaktyka bezwartościowym sloganem. Podstawą szczoteczek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci jest włosie.

Marka oferuje również akcesoria do mycią zębów oraz szczoteczki dla dzieci starszych oraz dorosłych. Modele takie jak ultra soft 6580, medium 1680 oraz junior 7780 zawierają ultra x miękkie włosie, które czyści wyjątkowo dokładnie ale też delikatnie. Specjalne

zdjęcie

W dziecięcych szczoteczkach znajdziecie włosie Tynex DuPont, które charakteryzuje się dużą ilością włókien (ok 1270 włókien o średnicy 0,15 mm), zaokrąglonych w 90%. Włókna DuPOnt to nylon 612, marki Tynex.

Szczoteczki Dr Scott pomagają dzieciom prawidłowo dbać o uzębienie już od najmłodszych lat. Dzięki specjalnemu włosiu Tynex DuPont oraz zaokrąglonej końcówce główki czyszczenie powierzchni zębów jest bezpieczne zarówno dla ich szkliwa, jak i dziąseł.

Zdjęcie

Szczoteczki Dr Scott zostały wyposażone w kilka praktycznych gadżetów, dzięki którym codzienne dbanie o higienę jamy ustnej staje się bardziej interesujące dla dziecka: minutnik, żywe kolory, motywy graficzne, melodyjki.

Dr Scott to nie tylko zabawa, ale także nowoczesność. Już od najmłodszych lat Twoje dziecko cieszyć się może kolorową kolekcją szczoteczek elektrycznych , a nawet rotacyjnych. Te szczotki szczególnie zadbają o jakość higieny jamy ustnej.

Uzupełnieniem szerokiej i barwnej oferty szczoteczek są przepyszne, choć zdrowe pasty do zębów. Smakują jak soczyste truskawki bądź guma balonowa, a doskonale czyszczą najmniejsze ząbki. I jak tu nie pokochać mycia zębów?

logo
Marka zdobyła Perłę Rynku Kosmetycznego 2019 – ZŁOTO" w kategorii: Pielęgnacja jamy ustnej.
logo
Szczoteczki Dr Scott są tak doskonałe, że poleca je Fundacja Wiewiórki Julii, dr Emmy Kivorkovej.